Kas oled mõelnud, kuidas tuua BDSM elemente oma intiimsuhtesse? Kas tunned hirmu sissy'na kapist välja tulemise ees? Oled kõrge libiidoga naine, kes fantaseerib seksist teiste partneritega voorusevööd kandva abikaasa ees?

Fantaasiatel pole piire ja kõik, mis toimub vastastikusel kokkuleppel kahe täiskasvanud inimese vahel, on OK. Kuidas neid kokkuleppeid saavutada - mitte lihtsalt kompromisse, vaid ühiseid naudinguid?

Kuidas ma sind aidata saan?

Olen tegutsenud dominatrixina alates 2011. aastast ja BDSM mängib mu elus tähtsat rolli. Oma privaatsessioonide jooksul olen kuulnud mitmeid alluvaid rääkimas, et nad sooviks SM-mänge tegelikult oma kaasaga harrastada, aga hirmust (või kogemusest) naerualuseks jääda või pahandada saada ei võta nad neid teemasid kodus üles.

Ma pakun BDSM-teemalist seksuaalnõustamist. Ma kuulan sind ära ja kui soovid, jagan omast kogemusest nõuandeid. 

Kõik on teretulnud - üksikud, paarid, geid, lesbid, biseksuaalid, polüamoorsed inimesed, transseksuaalid ja transvestiidid.

Teenused:

-         seksuaalnõustamine
-         alluva koolitus
-         dominandi coaching

Lähenen igale kliendile personaalselt. Meie kohtumine võib seisneda lihtsalt BDSM-teemalises vestluses. Võime rääkida seksuaalsusest laiemalt. Võin õpetada sind või su kallimat, kuidas olla parem alluv või dominant.

Minuga kohtumise hind kujuneb vastavalt teemale ja ajale.

Pakun nõustamist silmast silma kohtudes vaid Tallinnas, Eestis.

Räägin eesti või inglise keelt. Ära kõhkle, võta ühendust:

Printsess Lilian
PrintsessLilian@gmail.com

Printsess Lilian